Zwrot do 30 dni

Jeżeli składasz zamówienie jako konsument lub przedsiębiorca na prawach konsumenta, przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 30 dni od objęcia w posiadanie kupionych produktów. Źródło: regulamin.

Zwrot do 30 dni.

W ciągu 30 dni możesz dokonać zwrotu zakupionego produktu, jeśli nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, okaże się za duży lub za mały, albo po prostu Ci się nie spodoba.

Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru za wyjątkiem roweru.

W przypadku roweru odbierzemy go na nasz koszt i wymienimy Twój rower na rower w innym rozmiarze (jeśli jest dostępny) - zorganizujemy jego odbiór, nawet gdy był już używany do jazdy (nie uszkodzony). Jeśli okaże się, że rower w ogóle nie odpowiada Twoim oczekiwaniom i chcesz go zwrócić odbierzemy go na nasz koszt. Dotyczy to również rowerów, które były już używane (nie uszkodzone, nie noszące śladów intensywnego użytkowania). Pokrywamy koszty zwrotu roweru, wysyłki i zwracamy całą sumę za rower.

Zwrot płatności

W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy, zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym najtańszy dostępny w chwili składania zamówienia koszt dostarczenia produktów (jeśli to Ty pokryłeś ten koszt) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie ponosisz żadnych opłat w związku z formą zwrotu płatności. Źródło: regulamin.

Czy artykuł był pomocny? Dziękujemy za opinie Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.