Zmiana cen od 2023

Od przyszłego roku musimy podnieść ceny naszych rowerów woom, ponieważ dotykają nas, tak jak i innych producentów, stałe wzrosty kosztów oraz galopująca inflacja. Niezwykle ważne jest dla nas, aby w sposób uczciwy i przejrzysty zająć się przyszłymi podwyżkami cen. Nie chcemy zaskoczyć Cię podwyżką cen akurat wtedy, gdy Twoje dziecko będzie pilnie potrzebowało nowego roweru. Dlatego chcielibyśmy dać Ci możliwość dobrego przygotowania się do tej sytuacji.

Jeśli więc już teraz wiesz, że Twoje dziecko będzie niedługo potrzebowało kolejnego rozmiaru w górę - sugerujemy przesunięcie zakupu do przodu w czasie. W ten sposób możesz nadal mieć swój rower woom po aktualnej cenie, zanim nasze korekty cenowe wejdą w życie na początku 2023 roku.

Dlaczego nastąpi wzrost cen? Żyjemy w trudnych czasach i nie możemy przewidzieć rozwoju sytuacji. Ceny towarów i energii na całym świecie gwałtownie wzrosły. My jako producenci rowerów również odczuwamy podwyżki cenowe oraz inflację, która się z tym wiąże. Jest to szczególnie widoczne w zakresie transportu i dostaw. Mieliśmy nadzieję, że sytuacja w najbliższym czasie się uspokoi, ale niestety na to nie wygląda. Dlatego jesteśmy zmuszeni – tak jak inni producenci rowerów - do dostosowania naszych cen do globalnej sytuacji ekonomicznej.

Jazda na rowerze jest i pozostanie wspaniałym i łatwym środkiem na ucieczkę od zmartwień i naładowanie akumulatorów razem z dziećmi i rodziną. Rowery woom są niezawodnymi towarzyszami dzieci przez wiele lat i zapewniają magiczne momenty w codziennym życiu, na wycieczkach z przyjaciółmi i rodziną, nawet w trudnych chwilach. 

Czy wiesz, że już pół godziny jazdy na rowerze dziennie pobudza krążenie, wzmacnia mięśnie i podnosi nastrój?

Szukasz superlekkiego roweru dla swojego dziecka? Spójrz na nasz sklep internetowy i znajdź idealnie pasujący rower woom dla swojej pociechy!

Gwarancja ceny woom 2022

  • W związku z podwyżkami cen u wielu partnerów, jesteśmy niestety zmuszeni do podniesienia cen naszych rowerów woom od początku 2023 roku. Ważne jest dla nas, aby w sposób przejrzysty, a przede wszystkim z odpowiednim wyprzedzeniem poinformować Państwa o tej koniecznej podwyżce cen i nie zaskoczyć, gdy dziecko będzie potrzebowało nowego rowerka woom.
  • W związku z tym postanowiliśmy utrzymać obecne ceny dla wszystkich rowerów woom do przełomu roku 2022/23 - z gwarancją ceny woom 2022 chcielibyśmy dać Państwu możliwość zamówienia roweru woom online po dotychczasowej cenie do końca 2022 roku.  

Dlaczego ceny rowerów woom w 2023 roku są podwyższane?

  • Ceny materiałów i energii podlegają obecnie ogromnemu wzrostowi we wszystkich branżach i na całym świecie, dlatego też mamy do czynienia również z podwyżkami cen u naszych partnerów oraz wciąż rosnącą inflacją. Mieliśmy nadzieję, że sytuacja wkrótce się uspokoi, ale niestety na chwilę obecną na to nie wygląda. Dlatego jesteśmy zmuszeni do korekty cen naszych rowerów.
Których modeli dotyczy wzrost cen w 2023 roku? 
  • Wzrost cen dotyczy wszystkich modeli i rozmiarów. 
Kiedy zostaną podniesione ceny rowerów woom? 
  • Korekta cen planowana jest na początek 2023 roku
Czy artykuł był pomocny? Dziękujemy za opinie Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.