Ile biegów mają rowery woom?

Ilość biegów w rowerach woom ORIGINAL różni się w zależności od rozmiaru roweru. Modele najmniejsze woom ORIGINAL 2 i 3 mają jedno przełożenie. Rower woom ORIGINAL 4 wyposażony jest w siedem biegów i łatwą w użyciu obrotową manetkę. Modele woom ORIGINAL 5 i 6 posiadają osiem biegów i również obrotową manetkę do zmiany przełożeń.

Rowery terenowe woom OFF i OFF AIR (dostępne w rozmiarach 4, 5 i 6) wyposażone są w dziewięć biegów oraz manetkę cynglową do precyzyjnej zmiany biegów w trudnych, terenowych warunkach.

Nasz rower woom UP ze wspomaganiem elektrycznym, posiada jedenaście biegów i precyzyjną manetkę cynglową do łatwej zmiany biegów w trudnych, terenowych warunkach.

Większość modeli woom wyposażonych jest w komponenty SRAM (manetka i przerzutka), z wyjątkiem woom ORGINAL 4, w którym to rowerze montujemy manetkę obrotową MicroSHIFT oraz przerzutkę MicroSHIFT o wyjątkowo krótkim wózku w celu lepszego dopasowania do wielkości roweru. Komponenty MicroSHIFT mogą pojawić się również w niektórych partiach produkcyjnych modeli woom ORIGINAL 5 i 6.

Ważne: Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, niektóre komponenty używane w produkcji naszych rowerów woom mogą być zastąpione innymi.  W związku z tym dostarczony do Państwa rower może różnić się. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru.

Czy artykuł był pomocny? Dziękujemy za opinie Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.